Montażysta konstrukcji szklano-aluminiowych - Kupper Glass

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

KUPPER GLASS sp. z o. o. sp. k. to firma rodzinna, której początki sięgają 1990 roku. Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm wypracowany w trakcie wieloletniej działalności, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów w zakresie produkcji oraz montażu ścian szklanych.

Szukamy do pracy lub współpracy montażystów konstrukcji szklanych. Doświadczenie mile widziane, lecz jego brak nie jest przeszkodą, istnieje możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków:
  • Trasowanie witryn szklanych
  • Cięcie i montaż profili aluminiowych
  • Szklenie witryn
  • Uszczelkowanie
Wymagania:
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy na terenie województwa pomorskiego, w szczególności Trójmiasta i okolic
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność planowania pracy, organizacji i rozwiązywania problemów
  • Obsługa podstawowych narzędzi i elektronarzędzi montażowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość wypracowania nadgodzin
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia wstępne
  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja[at]kupper.pl
Zapraszamy na kilkudniowy okres próbny (płatny 180 zł netto/dzień - 8h)

W celu zapoznania się z profilem działalności firmy zapraszamy na naszą stronę: www.kupper.pl oraz profil Facebook: www.facebook.com/kupperglass

Aktualizacja: 08.01.2024