Montażysta rolet wewnętrznych i zewnętrznych

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Firma FINCH jest dystrybutorem wysokiej jakości rozwiązań z zakresu osłon okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych od czołowych europejskich dostawców. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla każdego rodzaju wnętrz i budynków.
Nasza lokalizacja: Chwaszczyno / Gdynia.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko montażysty.
Miejsce świadczenia usług: Trójmiasto i okolice.

Opis stanowiska:
- montaż rolet wewnętrznych, plis, żaluzji, karniszy, zasłon
- montaż moskitier
- montaż rolet zewnętrznych, rolet Screen i żaluzji fasadowych

Wymagania:
- zdolności manualne oraz znajomość obsługi elektronarzędzi
- komunikatywność
- kultura osobista
- wysoka dokładność
- dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy
- zaangażowanie - chęć rozwijania swoich umiejętności
- prawo jazdy kat. B
- mile widziany status studenta
OFERTĘ KIERUJEMY RÓWNIEŻ DO GRUP MONTAŻOWYCH.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki płacowe w zależności od posiadanych umiejętności
- niezbędne szkolenia z zakresu montażu i serwisu montowanych produktów
- indywidualne warunki zatrudnienia lub współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem lub informacji o sobie na adres  [ukryte]

Aktualizacja: 03.04.2024