Pomocnik montera - dwie zmiany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Poszukujemy osób na stanowisko Montera do skandynawskiej firmy, która produkuje i serwisuje systemy łączące pojazdy szynowe w przemyśle kolejowym.

Lokalizacja: Miszewko

Zadania:
  • Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją rysunkową.
Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w trybie II-zmianowym (od poniedziałku do piątku 6-14; 14-22)
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę; dokładność i skrupulatność
Zapraszamy do aplikowania!

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

Aktualizacja: 26.03.2024