Monter elektroniki - serwisant

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
68 BUDOWLANYCH
Monter elektroniki - serwisant Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

Opis stanowiska:

- Montaż elementów/modułów i urządzeń elektronicznych - praca na wysokości;
- Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska;
- Obsługa serwisowa wykonywanych urządzeń;
- Montaż systemów (farmy wiatrowe w kraju i za granicą);
- Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami.

Oczekiwania:

- Czynne prawo jazdy kat. B;
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (na ok. 2-3 tygodnie);
- Wykształcenie średnie techniczne;
- Umiejętność ręcznego lutowania podzespołów elektronicznych (SMD i THT);
- Zdolności manualne;
- Dokładność;
- Duża chęć do pracy;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Punktualność;
- Systematyczność.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
- Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego;
- Udział w ciekawych projektach w międzynarodowej ekipie;
- Przeszkolenie i wdrożenie do wykonywania powierzonych zadań;
- Szkolenia dla pracowników;
- Partnerska atmosfera pracy.

Informacje o firmie
Firma Bioseco S.A. powstała w 2013 r. łącząc specjalistów i pasjonatów, którzy postawili sobie za cel wdrażanie autorskich technologii umożliwiających zrównoważony rozwój nowoczesnego przemysłu. Realizujemy go, tworząc innowacyjne w skali świata urządzenia do automatycznego monitoringu i ochrony awifauny w przestrzeniach powietrznych farm wiatrowych oraz portów lotniczych. W naszym zespole posiadamy specjalistów w zakresie systemów wizyjnych, sensorów, machine learning, artificial intelligence, ale również zarządzania projektami. Prowadząc działalność w czasach nieograniczonego rozpędu technologii, nasz zespół stawia na kreatywność.

Aktualizacja: 13.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

BIOSECO S.A.

d...@biose... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres