Monter instalacji i urządzeń wod-kan

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Zakres zadań:
- montaż rurociągów wodociągowych
- montaż sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej.,
Wymagania:
              - wykształcenie zawodowe o profilu monter sieci sanitarnych,
              - doświadczenie zawodowe minimum 2 lata pracy w branży sanitarnej,
              - samodzielność w realizacji zleconych zadań,
              - znajomość nowoczesnych technik montażowych,
              - umiejętność pracy w zespole,
              dodatkowe umiejętności:
              - prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- pracę stacjonarną na terenie portu i miasta Gdynia
- czas pracy w godzinach 7.00-15.00,
- możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych,
- zabezpieczenie w odzież ochronną,
- pakiet socjalny;
- atrakcyjne wynagrodzenie (premie kwartalne, nagroda roczna).

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64453022
  • Data wyróżnienia: 28.10.2021
  • Data wprowadzenia: 01.09.2021
  • Aktualizacja: 15.10.2021