Monter instalacji przeciwpożarowych - tryskaczowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Obowiązki
  • montaż rur z tryskaczami oraz rur zbiorczych, wraz z ich mocowaniem, zgodnie z planem oraz wytycznymi Zleceniodawcy;
  • prefabrykacja/obróbka rur przeznaczonych do montażu;
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy wraz z segregowaniem odpadów;
  • transport materiału na miejsce montażu oraz jego rozładunek;
  • naprawę przecieków spowodowanych błędną instalacją;
Nasze wymagania
  • min. 2 lata doświadczenia na budowie (lub 1 rok pracy przy instalacjach p.poż.)
  • umiejętności współpracy z zespołem
  • sumienności, pracowitości
  • znajomości języka polskiego będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • stawka godzinowa ustalana na podstawie doświadczenia;
  • zapewnione dojazdy z miejsca noclegu na budowę
  • narzędzia
  • praca od 4-go marca 2024
  • zamieszkanie
  • długoterminowa współpraca
  • możliwość rozwoju/ zapraszamy osoby z Ukrainy