Monter izolacji - blacharz

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
24 - 35
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Monterzy, serwisanci,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Wymagania:
  • dyspozycyjności,
  • umiejętność pracy w zespole ,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
Obowiązki:
  • Montaż oraz demontaż izolacji termicznej (wełna oraz blacha),
  • przygotowanie wyrobów metalowych do zakładania izolacji termicznych,
Praca na terenie województwa pomorskiego  m.in : obiekty przemysłowe, jednostki pływające, stocznia.

Aplikacje proszę kierować na adres:
[ukryte]
Tel.: [ukryte]

Oferujemy:
  • umowę zlecenie/B2B
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • paczki / bony świąteczne
  • Multisport
  • premie
Informacje o firmie
Istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjnewentylacyjne i klimatyzacyjne m.in. dla branży stoczniowej, energetycznej i budowalnej. Prowadzimy projekty w Polsce w Europie i na innych kontynentach.

Aktualizacja: 18.03.2024