Monter izolacji przemysłowej

Ogłoszenie podstawowe
Wały Jagielońskie 8 Wały Jagielońskie 8 Monter izolacji przemysłowej Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
40 - 45
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków
• Montaż oraz demontaż izolacji przemysłowych
• Wykonywanie izolacji cieplnych, dźwiękowych oraz przeciwogniowych na różnego rodzaju obiektach i instalacjach
• Przygotowywanie materiałów izolacyjnych do montażu
• Dokładne przestrzeganie norm i zasad bezpieczeństwa pracy podczas montażu izolacji
• Współpraca z innymi członkami zespołu w celu kompleksowego wykonania zleconych zadań
• Dokonywanie pomiarów oraz kontroli jakości wykonanej izolacji
• Utrzymywanie porządku na miejscu pracy oraz dbanie o narzędzia i sprzęt używane podczas prac montażowych
• Raportowanie postępów prac oraz zgłaszanie ewentualnych problemów przełożonemu

Nasze wymagania
• Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku min. 2 lata
• Certyfikaty, zaświadczenia potwierdzające kwalifikacje
• Umiejętność czytania rysunków izometrycznych
• Stawiennictwo na testy w umówionej lokalizacji

To oferujemy
• Umowę zlecenie z pełnymi świadczeniami ZUS
• Opłacone przez pracodawcę mieszkanie z pokojami 1-2 osobowymi
• Transport z zakwaterowania do miejsca pracy, własne auto będzie
dodatkowym atutem• Stawka od 32 zł./h netto
ubranie robocze

Aktualizacja: 25.06.2024