Ogłoszenie nieaktualne

Monter Kadłubów

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
36
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania
  • wykształcenie zawodowe
  • samodzielność w organizowaniu pracy
  • dyspozycyjność
  • dokładność i obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia do cięcia i sczepiania stali
Obowiązki
  • przygotowanie elementów konstrukcji stalowych do montażu
  • szlifowanie, wiercenie, cięcie metalu
  • prefabrykacja elementów stalowych
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy ul. Przetoczna 66 80-702 Gdańsk, z dogodnym dojazdem i parkingiem dla pracowników
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie i uzależnione od kwalifikacji oraz doświadczenia
  • dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport
Informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. jest największym przedsiębiorstwem pogłębiarskim w Polsce. Naszym celem jest utrzymywanie priorytetowej pozycji na rynku krajowym, prowadzenie prac na Bałtyku poza granicami Polski oraz w dalszej perspektywie, wykonywanie robót pogłębiarskich na również innych akwenach morskich.

Aktualizacja: 13.12.2023