Monter konserwator sieci wodociągowej/kanalizacyjnej

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter-konserwator sieci wodociągowej/kanalizacyjnej

Twój zakres obowiązków:
  • Prace eksploatacyjne, remontowe i awaryjne na sieciach i urządzeniach wodociągowych lub kanalizacyjnych
Nasze wymagania:
  •  Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane o profilu mechanicznym, monterskim w zakresie instalacji sanitarnych, ogólnobudowlanym, lub technik melioracji
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Brak ograniczeń zdrowotnych do pracy fizycznej, prac na wysokości i w przestrzeniach zamkniętych
  • Pełna dyspozycyjność w dniach i godzinach pracy - 8 godzin dziennie, gotowości do pracy w systemie II zmianowym
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Przyjazny onboarding i wsparcie zespołu
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, dofinansowanie biletu miesięcznego do pracy transportem publicznym, wczasy pod gruszą i inne.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój
  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firm
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres [ukryte] z dopiskiem "Monter" w tytule maila.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”