Monter konstrukcji stalowych - Gdańsk Przeróbka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
Praca na terenie hali warsztatowej przy prefabrykacji niedużych konstrukcji stalowych (elementy gazociągów, obudowy, fundamenty, podesty obsługowe) oraz na terenie hali produkcyjnej u Klienta przy demontażu zużytych elementów i montażu nowych. Praca polega na złomowaniu istniejących konstrukcji (cięcie palnikiem oraz szlifierką na złom wsadowy) oraz budowie, prefabrykacji, transporcie i montażu nowych konstrukcji. Standardowy wymiar czasu pracy to poniedziałek-piątek 10 godzin. W okresie wzmożonych prac możliwe nadgodziny.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo – tlenowym oraz elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi
- czytanie prostych rysunków technicznych
- samodzielność, sumienność i zaangażowanie
- przestrzeganie przepisów BHP
- mile widziane umiejętności: spawanie, żłobienie, prostowanie blach

Oferujemy:
- wynagrodzenie rozliczane godzinowo (50 zł/godzinę przy jednoosobowej działalności gospodarczej. Możliwe inne formy rozliczenia tj. umowa o dzieło i umowa zlecenie)
- płatne przerwy
- odzież roboczą i sprzęt BHP
- regularne płatności do 10tego każdego miesiąca
- możliwość dłuższej współpracy
- wyjazdy na kontrakty zagraniczne

Aktualizacja: 11.04.2024