Gdańsk Chełm Monter Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Monter

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Montaż dekoracji okiennych: rolet, żaluzji itp
  • Montaż osłon okiennych, karniszy, szyn, firan, zasłon itp.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku montażysty mile widziane
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług serwisowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów
  • Dostępność
Oferujemy:
  • Samochód służbowy na czas pracy
  • Elektronarzędzia wysokiej klasy
  • Szkolenia
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Informacje o firmie
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie dekoracji okien oraz systemów inteligentnych domów. Towarzyszymy naszym klientom we wszystkich etapach realizacji - od pomiaru, przez przygotowanie projektu, do montażu systemów. W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik techniczny/monter
Dołącz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Filip

667774... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Chełm
SMS
Wyświetl numer