Monter Umowa o pracę
obserwuj

Monter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • Chęci do pracy!
  • Wykształcenie średnie techniczne, język angielski (czytanie instrukcji)
  • Zdolności techniczne i umiejętność obsługi elektronarzędzi montażowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów

Opis stanowiska

  • Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po przeszkoleniu.
  • Pracujemy również w wielu krajach Europy.

Oferujemy

  • Oferujemy wysokie zarobki, plus diety zagraniczne w/g Polskich przepisów, szkolenia w Polsce jak i zagranica.
  • Podczas delegacji firma pokrywa koszty hoteli oraz transportu.

Aktualizacja: 30.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

QUBICAAMF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ogłoszenie z portalu

praca.pl