Ogłoszenie nieaktualne

Monter rusztowań

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
35 - 80
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Работа в Бельгии, Нидерландах, Франции, Польше THR GOUP Sp z o.o.
На монтаж/демонтаж строительных лесов требуются монтеры и помощники
Обязанности:
Монтаж и демонтаж строительных лесов на основе планов и инструкций;
Загрузка/разгрузка материала в боксы и грузовые машины;
Работа в строительном секторе, соблюдение правил безопасности;
Мы предлагаем:
• Ставка от 10 до 16 евро, зависит от имеющихся навыков и сертификатов
• Трудоустройство на польской фирме и все необходимые документы для выезда в другие страны ЕС
• Помощь в оформлении сертификатов необходимых для работы
• Организация обучения для желающих
• Оформление всех необходимых документов для легальной работы иностранцев
• Оформление всех необходимых документов для легального пребывания иностранцев
• По желанию предоставляется жилье
• Организован проезд на работу
• Спец. Одежда и все необходимое оборудование
Требования к кандидатам
Монтер:
• Умение работать в коллективе
• Умение работать на высоте
• Грамотная организация труда
• Внимание к деталям
• Физическая выносливость
• Соблюдение правил техники безопасности
• Опыт работы монтерем
Помощчник:
• Старательность, желание работать
• Стрессоустойчивость и физическая выносливость
Водительские права, знание иностранных языков, сертификаты по специальности будут преимуществом в согласовании ставки.
Отвечу на все вопросы по телефону
[ukryte] Любовь
[ukryte] Krzysztof
Informacje o firmie
O NAS
THR GROUP powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych najbardziej wymagających klientów. Inicjatorami powołania organizacji jest zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu i realizacji inwestycji w różnych sektorach gospodarki.
THR GROUP świadczy usługi w zakresie serwisu, montażu, demontażu i przebudowy wszelkiego typu rusztowań wykorzystywanych w budownictwie oraz przemyśle.
Długoletnie doświadczenie, rzetelność a także kwalifikacje naszej kadry monterów na różnego typu budowach jak również ciągłe doskonalenie systemu prac umożliwiają nam zagwarantowanie obsługi każdej nawet najbardziej skomplikowanej budowy zarówno w kraju jak i zagranicą.
Współpraca z nami gwarantuje klientom otrzymanie usług zgodnie najwyższym europejskimi standardami.
Zapraszamy do współpracy Pokaż mniej
Komentarze

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez THR GROUP sp. z o.o. z siedzibą w: Świętojańska 79/3, 81-389 Gdynia (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu