Monter/ Serwisant

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Twój zakres obowiązków
  • naprawa, konserwacja oraz montaż maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego- po uprzednim przeszkoleniu w tym zakresie;
  • praca na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku.
Nasze wymagania
  • doświadczenie na stanowisku elektryk/elektromechanik (nie jest wymagane doświadczenie w branży przetwórstwa mięsnego); jeżeli jesteś dopiero po szkole, ale szybko się uczysz i masz chęć nawiązać z nami współpracę to wyślij nam CV;
  • umiejętność czytania schematów technicznych i elektrycznych;
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • umowa o pracę na pełen etat;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • wdrożenie przez doświadczonych specjalistów;
  • ciągły rozwój poprzez szkolenia u zagranicznych producentów maszyn;
  • samochód służbowy.
Informacje o firmie
O nas
Firma TI-MA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko:
Monter - Serwisant (Branża: maszyny i urządzenia do przetwórstwa mięsnego).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

TI-MA

585564... Wyświetl numer
s...@ti-ma.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Opolska 8
Wyświetl numer