Ogłoszenie nieaktualne

Monter - Ślusarz

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo-tlenowym, urządzeniami spawalniczymi, elektronarzędziami
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Opis stanowiska:

  • montaż i prefabrykacja wyposażenia okrętowego (pokrywy, włazy, drzwi, okna, schody, barierki, fundamenty, wyposażenie pokładowe i inne konstrukcje stalowe)
  • montaż urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej
  • samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu oraz dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do programu MultiSport
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. karty podarunkowe 2x w roku, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci
  • stały rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Aktualizacja: 25.08.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl