Monter - Ślusarz w Dziale Produkcji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu, produkcji, instalowaniu i utrzymywaniu „szytych na miarę” kuchni dla największych sieci restauracji szybkiej obsługi na świecie.

Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie zleceń produkcyjnych wg kolejności przekazanej przez przełożonego
  • Montowanie oraz obróbka materiałów do spawania poprzez szlifowanie, gratowanie, docinanie itp., przy użyciu elektronarzędzi
  • Spawanie mebli kuchennych ze stali nierdzewnej metodą plazmową zgodnie z rysunkiem technicznym – w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień
  • Sprawdzanie, czy wszystkie części z wykazu zostały zamontowane
  • Zgłaszanie przełożonemu uwag odnośnie jakości lub braków komponentów i półproduktów
  • Udział w spotkaniach doskonalących procesy produkcyjne

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie przynajmniej zawodowe
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych do obróbki ślusarskiej
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami zespołu
  • Widzenie przestrzenne
Mile widziane
Uprawnienia spawacza typu TIG 141 lub MAG 135/136, 111 i 15

To oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalne i przyjazne wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Twoje bezpieczeństwo pracy na pierwszym miejscu i bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności technicznych pod okiem profesjonalistów z branży
  • Możliwość rozwoju w kierunku spawacza i docelowego spawania mebli kuchennych ze stali nierdzewnej metodą plazmową
  • Pakiet benefitów (m. in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych, program emerytalny)
Informacje o firmie

Franke Foodservice Systems jest jedną z trzech dywizji biznesowych Grupy Franke. Oprócz nas do Grupy Franke należą Franke Home Solutions (oferuje produkty i rozwiązania do kuchni w gospodarstwach domowych) oraz Franke Coffee Systems (oferuje systemy kawowe dla biznesu). Jako Grupa Franke zatrudniamy prawie 8000 pracowników na 5 kontynentach.
Dywizję Food Service Systems w Polsce reprezentuje 400-osobowy zespół fachowców, inżynierów i specjalistów w branży. Pracujemy w nowoczesnym biurze oraz hali produkcyjnej w Gdyni. Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w planowaniu, wyposażaniu oraz technicznym utrzymywaniu powierzchni kuchennych i usługowych dla największych, globalnych sieci restauracji szybkiej obsługi.
Patrzymy w przyszłość i angażujemy się w innowacje, w szczególności koncentrując się na specjalistycznym chłodzeniu i ogrzewaniu, automatyzacji, wentylacji czy organizacji stanowisk pracy w przestrzeni kuchennej.
Mamy jasne cele, które wspierają naszą ambicję stworzenia zrównoważonego świata dla naszych klientów, pracowników i społeczeństwa. Chcemy osiągnąć zerową emisję netto do 2030 roku w zakresie produkcji i do 2040 roku w całym łańcuchu wartości naszej organizacji.
Z pasją angażujemy się prospołecznie poprzez akcje charytatywne oraz wolontariat, które są wpisane w kulturę naszej firmy.

Przesyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, w tym CV, do Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Północna 11, 81-029 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: FS-HR.PL@franke.com.

Aktualizacja: 24.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Franke

539736... Wyświetl numer
F...@frank... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Chylonia
Północna 11
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer