Ogłoszenie nieaktualne

Monter Tras Kablowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Obowiązki:
-montaż tras kablowych,
-układanie kabli w trasach i kanałach kablowych według schematu,
-prace na wysokości,
Wymagania:
-doświadczenie w pracy na stanowisku Monter tras kablowych,
-znajomość rysunku technicznego,
-dokładność i sumienność,
-umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie, bądź kontarkt B2B,
-możliwość dłuższej współpracy,
-wynagrodzenie płatne co miesiąc,
-zatrudnienie w ramach naszych własnych projektów,
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte] ;
Miejsce pracy : Gdańsk- Rafineria
Informacje o firmie
Firma Electro Ship Service powstała w 2014 roku. Początkiem naszej działalności były usługi elektryczne dla przemysłu stoczniowego w Skandynawii i Polsce. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma poszerzyła zakres swojej działalności o branżę lądową zarówno w Polsce, jak i na całym Świecie. W chwili obecnej nasi pracownicy realizują projekty w takich krajach jak: Niemcy, Izrael, Chorwacja, Francja czy Norwegia.