Monter wentylacji /pomocnik

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Monter wentylacji

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy montera wentylacji.

Obowiązki:
• wykonywanie instalacji wentylacyjnych według projektu,
• przygotowanie sprzętu i miejsca montażu,
• montaż/demontaż urządzeń,
• konserwacja i serwis układów.

Wymagania:
• doświadczenie w montażach instalacji wentylacji min. 2 lata/ na stanowisku pomocnika nie wymagane,
• umiejętności czytania rysunków technicznych,
• odpowiedzialność,
• kulturalne usposobienie.

Mile widziane:
• doświadczenie w wykonywaniu klimatyzacji,
• uprawnienia f-gaz,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• dodatkowe premie uznaniowe oraz premie przerobowe co miesiąc
• realizacje głównie w województwie pomorskim. W razie wyjazdów diety + podróż w jedną stronę płatna
• praca 7.00-16.00
• możliwość rozwoju zawodowego,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsze 3-6 msc umowa zlecenie) lub B2B,
• pełen osprzęt montażowy,
• miłą atmosferę, zaufanie na start,

Informacje o firmie
Passivo to marka na którą składa się zespół dynamicznych inżynierów, projektantów, doradców technicznych oraz monterów posiadających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu instalacji sanitarnych.
Doświadczenie zbierane latami z branży wykonawczej, produkcyjnej i projektowej pozwala nam na oferowanie produktów, które są najlepsze dla Twojej inwestycji.
Zajmujemy się profesjonalną dostawą oraz montażem instalacji tj.:
  • Wentylacja z odzyskiem ciepła
  • Klimatyzacja
  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła
W naszej linii produktowej znajdują się zarówno marki własne, powstające przy współpracy naszych inżynierów z firmami produkcyjnymi jak i renomowanych/ lokalnych producentów. Nasz zespół nieustannie szkoli się, aby zapewniać Wam dostęp do technicznych nowinek.