Monter wyrobów jubilerskich

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Montaż biżuterii z dostarczonych elementów składowych,
  • Spawanie na PUK,
  • Zakuwanie kamieni w gotowe odlewy srebrne lub złote,
  • Wklejanie kamieni do gotowych odlewów srebrnych lub złotych.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w montażu biżuterii srebrnej.
  • Uzdolnienia manualne,
  • Dokładność, skrupulatność i spostrzegawczość,
  • Zmysł artystyczny,
  • Zdolność organizacji własnego stanowiska oraz czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • Pracę w podstawowym systemie czasu pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-14:30),
  • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach,
  • Pracę w branży z produktem marki premium,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Informacje o firmie
S&A jewellery design jest jedną z największych w Polsce firm handlowo-produkcyjnych wytwarzających biżuterię z bursztynem i kamieniami szlachetnym i jest doceniana za jakość oferowanych produktów, konsekwencję w kreowaniu trendów i innowacyjność. Nasza biżuteria zdobywa uznanie na najbardziej prestiżowych targach jubilerskich na całym świeci, jako że tworzone kolekcje są nowoczesne i oryginalne, dopasowane do potrzeb klienta i rynku zbytu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez S&A S.A. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).