Monter/Brygadzista

Ogłoszenie podstawowe

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6353 - 7972
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Duża firma zajmująca sprzedażą oraz serwisem maszyn drogowych i budowlanych poszukuje monterów do montażu instalacji rurociągowej na terenie Gdańska.

Wymagania:
1. Doświadczenie na stanowisku montera min. 2 m-c
2. Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (( głównie szlifierką)
3. Umiejętność czytania rysunku technicznego  - wymagane na stanowisku brygadzisty
3. Umiejętność organizowania pracy podległej
4. Minimalna znajomość języka polskiego

 Obowiązki:
Montaż nowych instalacji rurociągowych oraz konstrukcji stalowych

Oferujemy:
1. Atrakcyjne wynagrodzenie 27zł/h-32zł/h netto w zależności od stanowiska
2. Szkolenia wstępne
3. Wsparcie koordynatora
4. Dobrą atmosferę pracy

Informacje o firmie
Duża firma zajmująca sprzedażą oraz serwisem maszyn drogowych i budowlanych poszukuje monterów do montażu instalacji rurociągowej na terenie Gdańska

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Maryna

532547... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
SMS
Wyświetl numer