Nadzorca Techniczny / Złota Rączka

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa Nadzorca Techniczny / Złota Rączka Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7800 - 8800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AQUA - PROJECT specjalizujące się w zagospodarowaniu, zakładaniu i utrzymaniu całorocznych ogrodów oraz miejskiej zieleni dekoracyjnej. Zatrudni osobę na stanowisko: Nadzorca Techniczny / Złota Rączka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Nadzór nad pracami zleconymi,
- Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie danego obiektu,
- Usuwanie drobnych awarii na obiekcie: przyklejanie listwy, regulacja klamki/zamka, wymiana żarówki, odpowietrzenie kaloryfera itp.,
- Drobne prace ogrodnicze w tym przycinanie roślin niskopiennych, przesadzanie roślin, podlewanie itp.,
- Dbanie o sprzęt i narzędzia znajdujące się w firmie,

WYMAGANIA:

- Znajomość obsługi podstawowych narzędzi (kosiarka, wkrętarka, kombinerki, itp.),
- Umiejętność wykonywania drobnych prac budowlanych i naprawczych w budynkach biurowych,
- Aktywne prawo jazdy kat. B.(samochód służbowy zapewnia pracodawca),
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
- Pracowitość, rzetelność i dobra organizacja pracy,
- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach (np. wejście na krzesło lub drabinę celem wymiany żarówki),
- Mile widziane osoby na emeryturze (to nie jest wymóg),
- Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia,
- Grudniową premię mikołajkową,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Samochód służbowy,
- Ciepłe i zimne napoje bez ograniczeń,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Szkolenia i wprowadzenie na obiekty.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani podjęciem pracy, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV). Mile widziane będzie również kilka słów od siebie, które ułatwią Pracodawcy podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia.

Informacje o firmie
PPHU Aqua - Project

Aktualizacja: 24.06.2024