Ogłoszenie nieaktualne

Narzędziowiec

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków
Przyjmowanie i wydawanie materiałów oraz narzędzi z magazynu
Pełna identyfikacja przyjmowanych i wydawanych materiałów
Nadzór nad uzupełnieniem zapasów materiałowych pomocniczych w magazynie
Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
Wymagania
Wykształcenie min zawodowe
obsługa wózków widłowych
rzetelność
uczciwość
Oferujemy
Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce,
Pracę w ciekawym i dynamicznym zespole,
Możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
Parking dla pracowników
Cały etat
Informacje o firmie
Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia wchodzą w skład Grupy Przemysłowej Baltic.
Jesteśmy holdingiem, który opiera się na wiedzy i doświadczeniu Stoczni Gdańskiej (tak, tej historycznej), GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia.
Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.
Baltic Operator Sp. z o.o. w swoich zasobach posiada największą halę produkcyjną w Polsce! Produkujemy 200 wież wiatrowych rocznie, kadłuby statków, a co więcej, dążymy też do tego, by móc z powrotem budować w pełni wyposażone statki!

Aktualizacja: 30.05.2023