Nauczyciel Przedszkola od 09.24 nauczyciel edukacji przedszkolnej

Ogłoszenie mini

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Przedszkole w Gdyni (Śródmieście) zatrudni NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (od września 2024). Jeśli praca z dziećmi to dla Ciebie przyjemność, posiadasz wykształcenie kierunkowe (magister lub licencjat) i chęć do dalszego rozwoju zawodowego, jesteś osobą cierpliwą i sumienną, Twoja głowa jest pełna oryginalnych pomysłów i potrafisz współdziałać w zespole wyślij nam swoje CV (mile widziany list motywacyjny).

Co oferujemy?
  • Pracę w nowoczesnym przedszkolu, gdzie razem stworzymy miejsce wyjątkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe kursy i szkolenia,
  • umowę o pracę oraz możliwość dodatkowego wynagrodzenia za prowadzenie np. zajęć dodatkowych lub terapii (wymagane wykształcenie),
  • przyjemną atmosferę w pracy,
  • posiłki, kartę multisport.
Wyjątkowe umiejętności, inne specjalności i studia podyplomowe będą dodatkowym atutem. Szukamy nauczyciela na stałe, na 3/4 etatu od września 2024.
  • Podstawowe obowiązki i zadania nauczyciela w naszym przedszkolu:
  • Planowanie oraz organizowanie zajęć według harmonogramu przedszkola,
  • znajomość i realizowanie podstawy programowej MEN z użyciem metody projektów badawczych,
  • sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym,
  • dbanie o właściwy i kompetentny kontakt z rodzicami i współpraca z nimi,
  • realizowanie zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych,
  • pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych,
  • umiejętne i systematyczne prowadzenie dokumentacji przedszkolnej (dziennik zajęć, plany miesięczne i inne),
  • angażowanie się w życie przedszkola i kreatywne podejście do nauczania.
Szukamy nauczyciela, który w pracy z dziećmi znajduje radość, pasję i satysfakcję. Praca tylko w nurcie "Porozumienia bez przemocy" dla nauczyciela z doświadczeniem.

Aktualizacja: 21.04.2024