Nauczyciel Fizyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej Nowy Świat

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Wymagania:
Nauczyciel Fizyki w niepublicznej szkole podstawowej. Ilość godzin dydaktycznych 4. Wykształcenie kierunkowe wyższe. Doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole. Komunikatywność i kreatywność. Wysoka kultura osobista. Dodatkowe kursy i szkolenia związane z wychowaniem / nauczaniem mile widziane.
Dyspozycyjność w godzinach działania placówki, mobilność.
Zapraszamy kandydatów z Osowej i okolic.
Wykształcenie w kierunku nauczania innych przedmiotów mile widziane.

Obowiązki:
Prowadzenie lekcji Fizyki w klasach 7-8.. Kontakty z rodzicami w tym udział w zebraniach i konsultacjach. Prowadzenie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem.

Oferujemy:
Praca w doświadczonym zespole w nowoczesnej szkole. Mobilna sala komputerowa. Duża swoboda kształtowania programu nauczania w porozumieniu z dyrekcją placówki. Umowa o pracę lub zlecenie [elastycznie] Bardzo dobra [porównywalna do korepetycji] stawka godzinowa.

Praca od 01 września 2024

CV proszę przesłać na podanego w kontakcie maila.
Informacje o firmie

www.happykidsosowa.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Happy Kids Osowa s.c., Oriona 1, 80-299 Gdańsk, NIP 5842701881, na potrzeby rekrutacji na stanowisko z ogłoszenia. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Happy Kids Osowa s.c., adres j.w.. Happy Kids Osowa powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe: adres korespondencyjny: Oriona 1, 80-299 Gdańsk, e-mail: administrator@happykidsosowa.pl.
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 60 dni. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.