Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Ogłoszenie mini
Gdańsk Orunia
Dworcowa 11
Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
560 - 720
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista

Publiczne Przedszkole „Domek Sąsiedzki” w Gdańsku poszukuje nauczyciela języka angielskiego dwa razy w tygodniu - zajęcia w dwóch grupach (3-4-latki - zajęcia 30-minutowe; 4-5-latki - zajęcia 30-minutowe). Łącznie 2h/tyg. (8h/mies.)

Obowiązki:
- prowadzenie 2x w tygodniu w godzinach przedpołudniowych zajęć z dziećmi z dwóch grup wiekowych (3-4-latki oraz 4-5-latki)
- uzupełnianie dziennika zajęć
- realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego w zakresie nauki języka obcego

Wymagania:
- kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu zgodne z przepisami Prawa Oświatowego
- dużo dobrego humoru, energii i pasji

Oferujemy:
- elastyczną organizację pracy dopasowaną do potrzeb pracownika
- pracę w przedszkolu w nowowybudowanym budynku wyposażonym w nowoczesne sprzęty
- umowę zlecenie od września 2024r.

Zapraszamy! :)

Administratorem danych osobowych jest Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej 80-032 Gdańsk Gościnna 14, NIP: 5832985411. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Magdalena Urbanowicz

506973... Wyświetl numer
m...@gfis.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Dworcowa 11
SMS
Wyświetl numer