Nauczyciel matematyki

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnimy nauczyciela matematyki w Sopockiej Autonomicznej Szkole Podstawowej oraz Sopockim Autonomicznym Liceum od 01.09.2024 r.
Wymiar godzin: cały etat

Opis stanowiska:
  • prowadzenie zajęć z matematyki w szkole podstawowej i liceum,
  • prowadzenie zajęć obowiązkowych i dodatkowych (koła zainteresowań)
  • przygotowywanie do egzaminów zewnętrznych (egz. ósmoklasisty, matura)
  • zachęcanie i przygotowywanie uczniów do udziału w konkursach i olimpiadach,
  • zaangażowanie w życie szkolne,
  • regularne sprawdzanie wiedzy i umiejętności uczniów,
  • współpraca z psychologiem i pedagogiem szkolnym,
  • prowadzenie dokumentacji szkolnej,
  • udział w spotkaniach zespołów przedmiotowych, radach i spotkaniach z rodzicami,
  • organizacja wyjść i wyjazdów z uczniami,
  • dyżury podczas przerw, zastępstwa.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
  • doświadczenie w pracy w szkole,
  • samodzielność, kreatywność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w dobrze zorganizowanym zespole,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: s...@gfo.pl Wyświetl e-mail w tytule wpisując "Nauczyciel matematyki"

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sopockie Szkoły Autonomiczne

585513... Wyświetl numer
s...@gfo.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot
al. Niepodległości 739a
Wyświetl numer