Nauczyciel matematyki

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Co oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się nauczycieli.
  • Nowoczesne narzędzia dydaktyczne ułatwiające realizację podstawy programowej.
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie zajęć z matematyki zgodnie z aktualną podstawą programową.
  • Aktywne uczestnictwo w życiu szkoły oraz organizacja projektów edukacyjnych i wydarzeń kulturalnych.
  • Współpraca z rodzicami i uczniami w celu zapewnienia najlepszych warunków rozwoju edukacyjnego i społecznego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
  • Doświadczenie w pracy nauczyciela matematyki będzie dodatkowym atutem.
  • Kreatywność, otwartość na nowe metody dydaktyczne i umiejętność pracy w zespole.
  • Zamiłowanie do matematyki oraz umiejętność inspirowania młodych ludzi do jej odkrywania.
Informacje o firmie
Nowa Szkoła Sopot jest miejscem, gdzie holistyczny rozwój młodego pokolenia współgra z kształtowaniem wartości, które są ważne dla wielu rodziców. Nasza społeczność ceni wolność wyboru oraz zachęca do samodzielności, jednocześnie koncentrując się na szacunku do siebie i innych. Przywiązujemy dużą wagę do rozwoju osobistego każdego ucznia w środowisku, które podkreśla znaczenie międzyludzkich relacji i odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Szkoła ma międzynarodowy charakter przede wszystkim ze względu na zróżnicowany profil uczniów. Wiele z uczęszczających dzieci pochodzi z rodzin o różnorodnych kulturowych i językowych tłach, niektórzy z dalekich krajów, co wpływa na atmosferę w szkole oraz na sposób nauczania, który uwzględnia różnorodność doświadczeń i potrzeb uczniów.

Więcej informacji o nas:
Nasza strona: https://nowaszkolasopot.pl/
Nasza strona FB: https://www.facebook.com/nowaszkolasopot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aktualizacja: 20.04.2024