Nauczyciel na kierunku technik usług kosmetycznych

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • przygotowanie i prowadzenie zajęć z słuchaczami,
  • realizacja programu nauczania,
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu,
  • uczestnictwo w spotkaniach zespołu i radach pedagogicznych.
Nasze wymagania
  • kwalifikacje do wykonywania zawodu technik usług kosmetycznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • sumienność, rzetelność.

Mile widziane
  • doświadczenie w zawodzie nauczyciela.
To oferujemy
  • pracę na pełen/część etatu na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie lub kontrakt B2B,
  • nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce.
Informacje o firmie
FUNDACJA COSINUS EDUKACJA

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fundacja Cosinus Edukacja, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Cosinus Edukacja danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.www@cosinus.pl

Aktualizacja: 01.05.2024