Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Ogłoszenie podstawowe

Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5200 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nauczycielu! Nauczycielko!
Poszukujemy Dorosłego Towarzysza Dzieci w grupie przedszkolnej! 

Jeśli jesteś gotowa/gotowy, aby wraz z zespołem Ogrodu FRRE wspierać ciekawość, samodzielność i swobodną ekspresję Dzieci, ale też odkryć miejsce własnego pedagogicznego rozwoju - zapraszamy! 

Dołącz do Kadry OGRODU FRRE w Gdańsku!
To przedszkole i szkoła - przestrzeń edukacji naturalnej Dzieci od 3 roku życia, która narodziła się ze spotkania dwóch filozofii edukacyjnych. Pedagogia Celestyna Freineta i podejście Reggio Emilia dopełniają się i wskazują nam drogę!
Rozkwitamy w Gdańsku VII Dworze, w pięknym, kameralnym budynku, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat;
Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 30 godzin z grupą oraz 2 godzin przeznaczonych na pracę własną i konsultacje z rodzicami według ustalonego grafiku, w godzinach pracy Ogrodu FRRE (8.00 - 17.00).

Wynagrodzenie: 5200 - 6500 brutto.
Wymagania:  wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub ostatni rok studiów na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Oczekujemy od Kandydatów/ek: pasji i otwartości na rozwój w duchu Reggio Emilia; umiejętności empatycznej komunikacji i uważnego słuchania Dzieci; wrażliwości na ich potrzeby emocjonalne; chęci rozwoju zawodowego i współpracy w zespole; gotowości do codziennej aktywności na świeżym powietrzu - na podwórku Ogrodu FRRE, podczas spacerów i w lesie; do zdobywania doświadczeń i wiedzy oraz współtworzenia miejsca edukacji alternatywnej w Gdańsku.

Twórz z nami Ogród FRRE!
https://www.facebook.com/ogrodfrre/

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: h...@gmail... Wyświetl e-mail
 
Informacje o firmie
Pracownia Doświadczeń Edukacyjnych narodziła się z poszukiwania zachwytu i wolności w edukacji, z pasji uczenia się i dzielenia doświadczeniem z innymi, z przekonania, że dzieci potrzebują czasu, przestrzeni, przyrody i autentycznych relacji, by podtrzymać swoją wrodzoną ciekawość i entuzjazm w poznawaniu świata.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 20.03.2024

Aktualizacja: 19.05.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Katarzyna Kmita-Zaniewska

888968... Wyświetl numer
h...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk VII Dwór
Drożyny 6 
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry