Nauczyciel przedszkola

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Mały Kack
Strzelców 28
nauczyciel przedszkola Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Zapraszamy do zespołu Przedszkola Lokomotywa nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Przedszkole istnieje od 2006 roku.
WYMAGANIA
Wykształcenie kierunkowe
Pasja do pracy w zawodzie nauczyciela
Chęć rozwoju
Zaangażowanie i odpowiedzialność
OBOWIĄZKI
Edukacja i rozwój dzieci w aspekcie umysłowym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym zgodnie ze standardami Lokomotywy
Współpraca z rodzicami
Otwartość  na rozwój osobisty i zawodowy
OFERUJEMY
Pracę w ambitnym, twórczym zespole nauczycieli
Szansę na rozwój osobisty i zawodowy
Superwizję nauczycieli starszych stażem

Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przekazane nam za pośrednictwem poczty elektronicznej są przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Niepubliczna Szkoła i Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa w Sopocie. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Treść pełnej klauzuli informacyjnej jest dostępna pod adresem www: http://lokomotywa.edu.pl/o-nas-2/rodo/ Ta wiadomość pocztowa i wszelkie załączone do niej pliki są poufne i podlegają ochronie prawnej. Jeśli nie Pani/Pan jej prawidłowym adresatem, jakiekolwiek jej ujawnienie, reprodukcja, dystrybucja lub inne rozpowszechnienie, są ściśle zabronione. Jeśli otrzymała Pani/Pan niniejszy przekaz wskutek błędu, proszę o niezwłocznie powiadomienie nadawcy i usunięcie otrzymanych informacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Edyta Gronowska

606610... Wyświetl numer
p...@lokom... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer