Nauczyciel rysunku

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
40 - 50
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Tutore Poland to potężny gracz na polskim rynku edukacyjnym, posiadający w swoim portfolio markę Tutore - nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolską sieć szkół językowych ProfiLingua. Dostarczamy najwyższej jakości usługę edukacyjną dla każdego: od języków obcych, przez przedmioty szkolne, hobby i pasje, aż do oferty dla firm i korporacji. W swojej ofercie posiadamy kursy online i stacjonarne, uczymy ponad 20 języków obcych, programowania, gry na gitarze, grafiki bądź rysunku. Dołączając do zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

Obecnie poszukujemy nauczycieli rysunku.

Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć dla dzieci i/lub dorosłych
  • sporządzanie dokumentacji z zajęć (przygotowywanie sprawozdań oraz sprawdzanie listy obecności)
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego
Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • umiejętność wykonywania rysunku artystycznego
  • posiadanie portfolio swoich prac
To oferujemy
  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • atrakcyjne warunki pracy
  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje
CV oraz portfolio prosimy wysyłać w formularzu pod linkiem: https://tomhrm.app/ats/vo0Pab/jobs/pl/195/form?utm_ref=d2316c7a854ec43bff6f173c980dfa8e&utm_source=12

Aktualizacja: 04.04.2024