Nauczyciel w przedszkolu - grupa 3-latków - Gdynia W

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Szanowni Państwo,
Niepubliczne Przedszkole Trampolina zatrudni nauczyciela prowadzącego grupę dzieci w wieku 3 lat. Pracujemy w dni powszednie w godz. 7-18 (praca zmianowa ośmiogodzinna). Mieścimy się w Gdyni przy ul. Wielkopolskiej 393. Szukamy osób pomysłowych, energicznych, odpowiedzialnych i posiadających doświadczenie w opiece nad dzieckiem. Do pracy na tym stanowisku wymagane jest wyższe wykształcenie pedagogiczne (edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna).
Zadania to m.in.:
- prowadzenie dokumentacji (m.in. dziennik, obecności, opinie i diagnozy, plany tygodniowe, semestralne, roczne, notatki z rozmów),
- sprawowanie czynnej opieki nad dziećmi,
- prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz zabaw,
- przygotowywanie dekoracji, pomocy dydaktycznych.
Niezbędne będą oczywiście aktualne badania SANEPID kandydata (możliwe do wyrobienia w trakcie rekrutacji).
Oferujemy:
- pracę w fajnym, zgranym, kreatywnym zespole,
- premie i dodatki świąteczne i okolicznościowe,
- szkolenia i kursy rozwojowe,
- elastyczny czas pracy,
- kartę Multisport.
Kandydatów zachęcamy do wysyłania CV mailowo pod adresem: [ukryte]