Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel w przedszkolu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola SOKRATES poszukuje  nauczyciela do przedszkola (praca od września 2024 r.)

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
  • Przygotowywanie opinii o dziecku.
  • Podejmowania działań profilaktycznych.
  • Współpraca z nauczycielami pracującymi w przedszkolu.
  • Współpraca z rodzicami.
  • Prowadzenie konsultacji dla rodziców.
.Wymagania:
  • ukończone studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne,
  • wysoka kultura osobista,
  • uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków,
  • łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w pracy z dziećmi.

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie aplikacji na adres mailowy: [ukryte]