Nauczyciel w przedszkolu

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Przymorze Wielkie
Piastowska 102
Nauczyciel w przedszkolu Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Dyrektor samorządowego Przedszkola nr 51 w Gdańsku poszukuje do swojego zespołu nauczyciela przedszkola.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe - ukończona pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub obecna studentka (czwarty/piąty rok) pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  • dobry kontakt z dziećmi,
  • otwartość, kreatywność i zaangażowanie
Zadania:
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • sprawowanie opieki, wsparcie w rozwoju oraz dbanie o bezpieczeństwo nad dziećmi w wieku przedszkolnym
Oferujemy:
  • umowę o pracę w samorządowym przedszkolu
  • zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela
  • wynagrodzenie uzależnione jest od kwalifikacji i stażu pracy
  • pracę zmianową - 5h dydaktycznych dziennie (40h tygodniowo)
  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji zawodowych poprzez dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów
  • wsparcie merytoryczne w tym wsparcie specjalistów,
  • dogodne warunki pracy – niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy (kolorowa drukarka i ksero, laptop, laminator, tablica i monitor interaktywny itp.) oraz bogata i ciągle uzupełniana baza pomocy dydaktycznych
  • dofinansowanie do wypoczynku, z okazji świąt
  • dofinansowanie w formie tzw. funduszu zdrowotnego dla nauczycieli
  • świadczenie urlopowe z tyt. wakacji
Znajdujemy się na Przymorzu Wielkim. Jesteśmy przedszkolem, które realizuje założenia pedagogiki wg. planu daltońskiego. Posiadamy ogromny i przystosowany plac zabaw, m.in. do zajęć na świeżym powietrzu. Od września będziemy wdrażać pracę metodą projektu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .
Informujemy, że kontaktować się będziemy wyłącznie z osobami spełniającymi kryteria określone w wymaganiach. Prosimy o umieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Magdalena Brzózka

510954... Wyświetl numer
s...@p51.e... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer