Nauczyciel wczesnoszkolny z pasją

Ogłoszenie mini
Pępowo
lipowa
Nauczyciel wczesnoszkolny z pasją Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
6600 - 7800
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista

Poszukujemy edukatora z pasją do pracy w innowacyjnej szkole alternatywnej, która stawia na indywidualne podejście do ucznia i nowoczesne metody nauczania. Jeśli jesteś kreatywną osobą, która wierzy w holistyczny rozwój dziecka i pragniesz współtworzyć inspirujące środowisko edukacyjne, ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z programem szkoły alternatywnej.
- Wspieranie uczniów w ich indywidualnym rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym.
- Opracowywanie i wdrażanie nowatorskich metod nauczania.
- Organizacja warsztatów, projektów edukacyjnych oraz wydarzeń szkolnych.
- Współpraca z rodzicami i opiekunami w celu wspierania edukacji uczniów. - Udział w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym.
Wymagania:
- Wykształcenie pedagogiczne lub pokrewne.
- Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, mile widziane w placówkach alternatywnych.
- Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi edukacyjnych.
- Pasja do nauczania i rozwijania potencjału uczniów.
- Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
- Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
- Pracę w dynamicznym i inspirującym środowisku edukacyjnym.
- Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów edukacyjnych.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie.
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

Preferowana forma współpracy to samozatrudnienie. Wynagrodzenie na start 5600-7600 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności. Pełny etat u nas to 6-7 godzin dziennie w szkole (w zależności od indywidualnych ustaleń) lub możliwość częściowego etatu.

Jeśli chcesz tworzyć z nami to niezwykłe miejsce alternatywnej edukacji, być częścią miejsca, w którym czas, współpraca, relacje i rozwój mają znaczenie, zapraszamy Cię do grona życzliwych i pełnych zapału entuzjastów edukacyjnych

Aktualizacja: 18.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Monika Piesio

517420... Wyświetl numer
d...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Pępowo
lipowa
SMS
Wyświetl numer