Nauczyciel wspomagający MegaMocni Rotmanka

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemynauczyciela / nauczycielki współorganizującej kształceniedo niepublicznego przedszkolaMegaMocni Rotmanka.

Nowo otwarta placówka w Rotmance znajduje się w samodzielnym budynku położonym w pięknej i zacisznej okolicy tuż obok lasu, przy skrzyżowaniu ul. Leśnej i Raciborskiego. Dla dzieci zostały przygotowane jasne i pastelowe sale dydaktyczne, w których mogą bezpiecznie eksplorować, bawić się i odpoczywać. Dodatkowym atutem placówki jest w pełni wyposażona sala integracji sensorycznej.

Zapewniamy:
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie merytoryczne oraz zindywidualizowany program wdrożenia na stanowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki wewnętrznej ofercie szkoleniowej firmy oraz dofinansowaniu do szkoleń zewnętrznych
  • zniżki na studia w jednej z największych uczelni niepublicznych w Trójmieście
  • rozwój zawodowy w firmie dzięki jasnej ścieżce kariery
  • ubezpieczenie OC i NNW
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • korzystne warunki uczestnictwa dla zainteresowanych kartą sportową i ubezpieczeniem na życie
  • 50% zniżki na opiekę dla Twoich dzieci w naszych żłobkach i przedszkolach
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnych przestrzeniach, z różnorodną bazą dydaktyczną
  • przyjazny i wspierający się zespół

Na co zwracamy uwagę u kandydatów:
  • wykształcenie wyższe pedagogiczne (zgodne z rozporządzeniem dot. kwalifikacji nauczycieli)
  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie atutem
  • wrażliwość na potrzeby dzieci
  • mile widziane zainteresowanie aktywizującymi metodami nauczania i kreatywne podejście w pracy z dziećmi
  • umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne
  • brak prawnych przeciwskazań do pracy z dziećmi

Twoje zadania:
  • wspieranie dzieci z trudnościami wrozwoju podczas codziennych zajęć
  • współorganizowanie procesu kształcenia wraz z nauczycielem wychowawcą
  • uczestnictwo w sporządzaniu niezbędnej dokumentacji w placówce
  • wspieranie nauczycieli prowadzących zajęcia edukacyjne w wyborze metod pracy z dziećmi niepełnosprawnymi i niedostosowanymi społecznie
  • rozpoznawanie potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych dzieci niepełnosprawnych i niedostosowanych społecznie
  • uczestnictwo w opracowywaniu programów nauczania/wychowania przedszkolnego i dostosowanie ich realizacji do indywidulanych potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych dziecka.

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę:www.megamocni.edu.pl/kariera

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane kryteria prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte]