Nauczyciel Wspomagający / Pedagog Specjalny Przedszkole Niepubliczne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola
  •  dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
  • planowanie i realizacja zajęć dydaktycznych, które wymagają nadrobienia zaległości z wybranymi uczniami
  • realizacja założeń statutowych oraz zajęć edukacyjnych z dziećmi obejmujących podstawę programową wychowania przedszkolnego uwzględniając indywidualne potrzeby i możliwości dzieci
  • dbanie o pozytywne relacje i komunikację z rodzicami, udzielanie im bieżącej informacji
  • ścisła współpraca z dyrekcją przedszkola oraz czynny udział w działalności przedszkola
  • zapewnienie bezpiecznego, komfortowego,  opartego na szacunku i empatii, pobytu dzieci w przedszkolu
  • przygotowanie i udział we wszelkich uroczystościach przedszkolnych
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Nasze wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, studia dające kwalifikacje do pracy z dziećmi z autyzmem
  • doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym mile widziane
  • pasja i zaangażowanie do pracy z dziećmi wymagającymi
  • chęć budowania dobrych relacji z Rodzicami oraz współpracownikami
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej
  • kreatywność oraz zaangażowanie

To oferujemy:
  • pracę w kameralnej grupie  dzieci
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wykształcenia oraz doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i opiekę dyrektora pedagogicznego
  • każdy dzień to kreatywna przygoda, zabawa i radość z pracy z Dziećmi
  • realizacja  ciekawych projektów
  • innowacyjne narzędzia edukacyjne i szeroki dostęp do materiałów dydaktycznych
  • przyjazne i nowocześnie wyposażone miejsce pracy
  • w pomieszczeniu socjalnych odpoczywamy przy pysznej kawie z ekspresu, mamy możliwość zjedzenia posiłków i koleżeńskiej rozmowy :)

Benefity:
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • pyszne obiadki :)
Informacje o firmie

Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Zdrowy Smyk zaprasza do współpracy! Poszukujemy nauczyciela wspomagającego/ terapeuty przedszkolnego.
Od niespełna 10 lat nieustannie kształcimy kolejne pokolenia wspaniałych dzieciaków.
Posiadamy nowoczesną placówkę. Tworzymy miejsce, które jest bezpieczne i przyjazne dla dzieci, a atmosfera pracy zespołowej sprawia, że każdy pracownik czuje się tu doceniony za swoją pracę. Jeśli czujesz, że to jest miejsce dla Ciebie – aplikuj, wysyłając swoje dokumenty!

Aktualizacja: 01.03.2024