Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Akademia” zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do kameralnego, jednooddziałowego przedszkola zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. J. Malczewskiego 139

Wymagania:
  • wykształcenia kierunkowego oraz przygotowania pedagogicznego (ukończone studia podyplomowe / studia I lub II stopnia z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej)
  • łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
  • umiejętność pracy w małym zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra organizacja czasu pracy
Obowiązki:
  • prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych zgodnych z podstawą programową i wypełnianie wszystkich obowiązków z tym związanych (m.in. prowadzenie dokumentacji pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowywanie pomocy dydaktycznych potrzebnych do prowadzenia zajęć itp.)
  • organizowanie uroczystości przedszkolnych
  • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami przedszkola i rodzicami przedszkolaków
  • prowadzenie innych zajęć wynikających z posiadanych dodatkowych kwalifikacji
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (8h - w tym 5,5h pracy z dziećmi)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
  • wsparcie merytoryczne
  • dogodne warunki pracy – niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy (kolorowa drukarka i ksero, laptop, laminator, tablica interaktywna itp.) oraz bogata baza pomocy dydaktycznych (m.in. prenumerata „Bliżej Przedszkola”, abonament Superkid.pl oraz Printoteka.pl)
  • możliwość dofinansowania szkoleń oraz studiów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • jasne, przestrzenne sale z nowym wyposażeniem
  • prace w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • możliwość skorzystania z dofinansowanego pakietu medycznego w LUX MED
Informacje o firmie
Bajkowa Akademia to małe, jednooddziałowe przedszkole, w którym jest jedna grupa mieszana wiekowo - maksymalnie 25 dzieci. Przedszkolaki wspólnie spędzają większość dnia - razem jedzą posiłki, bawią się, uczestniczą w różnych wydarzeniach, wyjściach. Na czas zajęć dydaktycznych dzieci podzielone są na dwie mniejsze grupy: 3-4latki i 5-6 latki. Zajęcia dla obu grup odbywają w dwóch oddzielnych salach. W 25 osobowej grupie dzieci pracuje 3 nauczycieli oraz pomoc nauczyciela. Nauczyciele pracują w trybie pracy zmianowej (I - 6.30-14.30 /II- 8.00-16.00 / III -09.30-17.30) i zmieniają się co tydzień.
Z dziećmi każdy nauczyciel pracuje po 5,5h a pozostały czas przeznacza na przygotowywanie pomocy i uzupełnianie dokumentacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Administratorem danych osobowych jest Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka z siedzibą przy ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk. Z Administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email: biuro@iwrd.pl, telefonicznie pod numerem 58 341 44 41 lub pisemnie pod adresem: Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka, ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Przedszkole Bajkowa Akademia

660553... Wyświetl numer
b...@iwrd.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Jacka Malczewskiego
Jacka Malczewskiego
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer