Nauczyciel wychowania przedszkolnego- Przymorze

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Kołobrzeska
71
nauczyciel wychowania przedszkolnego- Przymorze Stanowisko: Pracownik umysłowy Umowa: Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Zespół Przedszkolny nr.3 w Gdańsku poszukuje od zaraz nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Wymagania:
· kwalifikacje do nauczania w przedszkolu (wykształcenie w zakresie edukacja przedszkolna/wczesnoszkolna) lub 5 rok studiów na ww. kierunku
· umiejętność pracy w zespole
· sumienność, kreatywność i samodzielność
-podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami i kreatywnym podejściem
Obowiązki:
· sprawowanie opieki oraz prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w 25-osobowej grupie dzieci (25h tyg.)
· realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego
· organizacja pracy grupy, organizacja wydarzeń wewnątrz placówki itp.
· współpraca z rodzicami
· prowadzenie wymaganej dokumentacji przedszkolnej
· praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-17 (praca zmianowa)
Oferujemy:
· pracę na pełny etat
· umowę o pracę od zaraz
· możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (awans zawodowy, szkolenia)
· wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
· możliwość godzin dodatkowych w pracy (płatnych nadgodzin)

Aktualizacja: 12.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Zespół Przedszkolny nr 3

585531... Wyświetl numer
s...@zp3.e... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
71
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer