Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Rozgwiazda

Ogłoszenie podstawowe
Kowale Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Rozgwiazda Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Publiczne Przedszkole Rozgwiazda w Kowalach zatrudni Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego.

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna opieka nad dziećmi;
  • Organizacja zajęć edukacyjnych;
  • Dbanie o bezpieczeństwo
  • Realizacja zadań statutowych przedszkola
Wymagania:
  • kierunkowe wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym;
  • kreatywność, sumienność i odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, chęć rozwoju.
Zapewniamy:
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie szkoleń zewnętrznych,
  • elastyczny grafik,
Praca na cały etat/ istnieje możliwość ustalenia indywidualnego wymiaru pracy (mniejsza część etatu).
Informacje o firmie
Publiczne przedszkole Rozgwiazda » O przedszkolu (operator.edu.pl)

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Ogólnopolski Operator Oświaty na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn.zm.). Jednocześnie informujemy, że administratorem danych jest Ogólnopolski Operator Oświaty z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Gorczyczewskiego 2/7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Obowiązek podania danych osobowych wynika z art. 22 (1) § 1 Kodeksu pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 108 z poźn.zm.).

Aktualizacja: 05.07.2024