Nauczyciel/ka WF i gimnastyki korekcyjnej

Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel/ka WF i gimnastyki korekcyjnej

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Wymagania:
Nauczyciel WF i gimnastyki korekcyjnej w niepublicznej szkole podstawowej klasy 1-8, Ilość godzin do uzgodnienia. Wykształcenie kierunkowe wyższe. Doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole. Komunikatywność i kreatywność. Wysoka kultura osobista. Dodatkowe kursy i szkolenia związane z wychowaniem / nauczaniem mile widziane. Kurs Ratownictwa z kwalifikacjami będzie promowany.
Dyspozycyjność w godzinach działania placówki, mobilność.


Obowiązki:
Prowadzenie zajęć wf i gimnastyki korekcyjnej w szkole. Kontakty z rodzicami w tym udział w zebraniach i konsultacjach. Prowadzenie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem. 

Oferujemy:
Praca w doświadczonym zespole w nowoczesnej niepublicznej szkole z basenem. Duża swoboda kształtowania czasu pracy w porozumieniu z dyrekcją placówki. Umowa na bardzo konkurencyjnych warunkach finansowych. Praca od września 2024 r.

CV proszę przesłać na podanego w kontakcie maila.
Informacje o firmie

www.happykidsosowa.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Happy Kids Osowa s.c., Oriona 1, 80-299 Gdańsk, NIP 5842701881, na potrzeby rekrutacji na stanowisko z ogłoszenia. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Happy Kids Osowa s.c., adres j.w.. Happy Kids Osowa powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe: adres korespondencyjny: Oriona 1, 80-299 Gdańsk, e-mail: administrator@happykidsosowa.pl.
_________________________________________________________________________________
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 60 dni. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 21.02.2024

Wróć do góry