Nauczyciel/nauczycielka przedszkola

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy nauczyciela/ nauczycielki wychowania przedszkolnego.
Praca od zaraz.
wymagania:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE KIERUNKOWE pedagogika przedszkolna/ wczesnoszkolna.
DOŚWIADCZENIE w pracy z dziećmi w przedszkolu mile widziane.
Poszukujemy osób, które cechuje: odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, opiekuńczość oraz łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i dorosłymi, a także serdeczne i empatyczne nastawienie do dzieci.
Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego będą dodatkowym atutem.
obowiązki:
Prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej, realizacja podstawy programowej MEiN, planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej, prowadzenie dokumentacji pedagogicznej. Współpraca z rodzicami, organizacja imprez i uroczystości przedszkolnych. Prowadzenie zabaw z dziećmi, dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
oferujemy:
Stabilne zatrudnienie od zaraz– umowa o pracę.
Możliwość realizacji awansu zawodowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie w formie elektronicznej na adres [ukryte]   W temacie wiadomości proszę podać numer ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami