Nauczyciel/nauczycielka wychowania przedszkolnego w Hula Hop Gdynia

Ogłoszenie mini
Gdynia Mały Kack
Strzelców 28
Nauczyciel/nauczycielka wychowania przedszkolnego w Hula Hop Gdynia Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie zajęć edukacyjnych dostosowanych do potrzeb i zainteresowań dzieci
- Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego
- Systematyczne planowanie pracy z dziećmi w oparciu o metodę projektową
- Prowadzenie diagnozy przedszkolaków i wspieranie ich indywidualnego rozwoju
- Współpraca z nauczycielami, rodzicami i przedszkolakami
- Przygotowywanie planów pracy
- Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej

Wymagania:
- Kierunkowe wykształcenie
- Zaangażowanie
- Nastawienie na długofalową współpracę
- Doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Wysokie wynagrodzenie
- 7 godzinny system pracy
- Szkolenia, ciekawe warsztaty
- Wsparcie specjalistów
- Pracę w nowoczesnej przestrzeni
- Przyjazny i wspierający zespół
- Dobrą atmosferę, szacunek, zaufanie
Informacje o firmie
Przedszkole Hula Hop Gdynia to nowo powstająca placówka stawiająca na innowacyjne podejście do pedagogiki dziecięcej. Tworzymy bezpieczną przestrzeń dla dzieci, w której stawiamy na indywidualne podejście, współpracę, towarzyszymy dzieciom w ich rozwoju, wspieramy je i pozwalamy na rozwijanie własnego potencjału.
Jeżeli jesteś osobą otwartą, chętną do pracy z dziećmi, chcącą się szkolić i rozwijać zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Do przesłanych dokumentów proszę dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Aktualizacja: 29.06.2024