Obsługa kawiarni - praca od września!

Ogłoszenie mini
Gdańsk al. Grunwaldzka
411
Obsługa kawiarni - praca od września! Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku obsługa kawiarni. Kawiarnia jest częścią basenu Aquastacja, który znajduje się na Przymorzu, przy al. Grunwaldzkiej, przy SKM Gdańsk-Przymorze Uniwersytet, vis a vis UG. Idealny dojazd powoduje, że pracę można w bardzo miły i przyjemny sposób połączyć ze studiami zarówno dziennymi jak i zaocznymi. Poszukujemy energicznej osoby, która lubi pracę z ludźmi, jest otwarta, pracowita, odnajdzie się w pracy zespołowej. Oczekujemy dyspozycyjności na min.100h/miesięcznie (również dla studentów w roku akademickim).
Praca jest zmianowa - zmiany poranne, popołudniowe oraz weekendy.

Oferujemy:
- praca w młodym zespole,
- przyjazną atmosferę,
- umowę zlecenie
- darmowy dostęp bez ograniczeń do siłowni, basenu i sauny,

Wymagamy:
- dyspozycyjności na min. 100h w miesiącu (praca zmianowa popołudnia i weekendy),
- punktualności,
- sumienności,
- pracowitości,
- umiejętności pracy w zespole (zespół 6-8 osób),
- umiejętności pracy z klientem (bieżąca obsługa klientów),
- miłej aparycji,
- książeczki sanepidowskiej - aktualne badania,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku gastro będzie dodatkowo mile widziane :)

Obowiązki:
- obsługa klienta (łącznie z umiejętnościami sprzedażowymi),
- przyrządzanie napojów w tym kawa i soki (podstawy baru),
- podstawowa wiedza o kawie oraz sposób podania,
- artykuły spożywcze, ich podgrzewanie i serwowanie,
- obsługa systemu sprzedażowego Fitnet,
- utrzymywanie porządku i czystości w kawiarni (codzienna weryfikacja czystości naszych urządzeń),
- ustawianie artykułów według schematu (za każdym razem w jednakowy sposób),
- przyrządzanie składników napojów (bita śmietana, czekolada, owoce itp.),
- zapisywanie temperatur lodówek,
- przygotowywanie przez wieczorną zmianę (zamknięcie) wszystkich artykułów, płynów i środków czystości dla porannej zmiany,
- stosowanie odpowiednich preparatów do urządzeń oraz ich co miesięczna konserwacja,
- pozostawianie stanowiska pracy w nienagannym porządku.

Aktualizacja: 18.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Aquastacja sp. z o.o. sp. komandytowa

d...@aquas... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
411