Ogłoszenie nieaktualne

Obsługa klienta/kelnerka

Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Kawiarnia w Gdańsku Głównym poszukuje energicznej i uśmiechniętej dziewczyny jako pracownik obsługi klienta. Idealnym kandydatem jest studentka, która nie tylko ma pasję do obsługi klienta, ale także chce pracować w przyjaznym i dynamicznym miejscu.

Wymagania:
  • Status studentki
  • Umiejętność obsługi klienta z uśmiechem na twarzy
  • Dobra organizacja pracy w sytuacjach o dużej dynamice
  • Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy zespołowej
Jeżeli nie posiadasz doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy

Zakres Obowiązków:
  • Obsługa klienta zgodna z filozofią miejsca
  • Przyjmowanie zamówień i obsługa kasy fiskalnej
  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywnej obsługi klienta
  • Przestrzeganie standardów dotyczących jakości produktów i obsługi
  • Dbanie o pozytywny wizerunek kawiarni
Oferujemy:
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do planu zajęć studenckich
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej
  • Szkolenia w zakresie obsługi klienta i standardów pracy kawiarni
Jeśli jesteś studentką poszukującą pracy w miejscu które dba o równowagę, a kawa jest Twoją pasją, to dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV  na adres e-mail: [ukryte]