Obsługa recepcji basenowej

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku obsługa recepcji basenowej.
Chętnie zwiążemy się współpracą na dłuższy czas (nie oferujemy pracy sezonowej).
Nasz basen znajduje się na Przymorzu, przy al. Grunwaldzkiej, przy SKM Gdańsk-Przymorze Uniwersytet, vis a vis UG. Idealny dojazd powoduje, że pracę można w bardzo miły i przyjemny sposób połączyć ze studiami zarówno dziennymi jak i zaocznymi. Poszukujemy energicznej osoby, która lubi pracę z ludźmi, jest otwarta, pracowita, uśmiechnięta, odnajdzie się w młodym zespole. Oczekujemy dyspozycyjności na min. 80-100h/miesięcznie (również dla studentów  w roku akademickim). Praca jest popołudniami (od 14.00) oraz w weekendy (tryb zmianowy).

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole,
- przyjazną atmosferę,
- umowę zlecenie,
- darmowy dostęp bez ograniczeń do siłowni, basenu i sauny.

Wymagamy:
- dyspozycyjności na min. 80-100h w miesiącu (praca zmianowa popołudnia i weekendy),
- punktualności,
- sumienności,
- pracowitości,
- umiejętności pracy w zespole (zespół 6-8 osób),
- umiejętności pracy z klientem (bieżąca obsługa klientów basenowych),
- znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (duża liczba klientów zagranicznych - kontakt bezpośredni, telefoniczny i mailowy),
- miłej aparycji.
Dodatkowo mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta :)

Obowiązki:
- bieżąca obsługa klientów - praca na systemie Fitnet (dokonywanie rezerwacji, anulowanie rezerwacji, wydawanie kluczyków itp.),
- prezentacja oferty basenowej osobom przychodzącym do obiektu lub kontaktującym się telefonicznie, mailowo lub przez Internet,
- obsługa biletów online,
- sprzedaż usług basenowych (basen, aquaaerobik, nauka pływania) oraz podstawowych artykułów sportowych (tj. czepek, ręcznik, klapki, okularki itp).

Informacje o firmie
www.aquastacja.pl

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Aquastacja sp. z o.o. sp. komandytowa

k...@aquas... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk al. Grunwaldzka
411