Od doradcy zawodowego stażysty do doradcy zawodowego

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: 03/24

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. Świadczenie usług w zakresie poradnictwa zawodowego na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego w formie indywidualnej i grupowej.
2. Dobieranie i wykonywanie testów psychologicznych stosownie do sposobu rozwiązania problemu zawodowego klienta.
3. Opracowanie i upowszechnianie informacji zawodowych.
4. Informowanie o możliwościach i zakresie pomocy świadczonej przez urzędy pracy.
5. Realizowanie działań o charakterze metodyczno-szkoleniowym w zakresie podnoszenia jakości usług rynku pracy dla pracowników wojewódzkiego i powiatowych urzędów pracy.
6. Współpraca w ramach działań na rzecz rozwoju Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego.
7. Planowanie i realizowanie zadań związanych z podnoszeniem świadomości mieszkańców województwa w zakresie rozwoju umiejętności i uczenia się przez całe życie.
8. Opracowywanie materiałów upowszechniających, informacyjnych i promocyjnych dotyczących zadań realizowanych w obszarze komórki.
9. Pozyskiwanie informacji w zakresie możliwości uczestnictwa w programach i projektach obejmujących zakres zadań komórki oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przy realizacji projektów własnych WUP, współfinansowanych z różnych źródeł, w tym Funduszu Pracy i funduszy unijnych.
10 .Realizacja projektów/inicjatyw WUP w Gdańsku w obszarze poradnictwa zawodowego i uczenia się przez całe życie.
11. Powadzenie dokumentacji i sprawozdawczości oraz archiwizacja dokumentacji w zakresie poradnictwa zawodowego.
12. Opracowywanie dokumentów formalno-prawnych dotyczących zadań realizowanych w komórce, w tym w zakresie obiegu dokumentów finansowych oraz zamówień publicznych zgodnie z procedurami obowiązującymi w urzędzie.

Szczegóły oferty i sposób aplikowania:

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie dostępna jest w BIP Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku

Aktualizacja: 07.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

583264... Wyświetl numer
k...@wup.g... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Podwale Przedmiejskie 30
Wyświetl numer