Ogłoszenie o pracę

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowanie maszyn do wykonania zaplanowanych zadań produkcyjnych
  • Uruchamianie i ustawianie maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie realizacji dziennej produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów
  • Efektywna praca w zespole
Nasze wymagania:
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie w przezbrajaniu maszyn
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne
To oferujemy:
  • Miesięczne elementy wynagrodzenia: dodatek wydziałowy, wyższe dodatki zmianowe
  • Kwartalne elementy wynagrodzenia: bonus uzależniony od wyników
Informacje o firmie
Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie opakowań blaszanych i aluminiowych na rynkach najszybciej rozwijających się.
Działamy w rożnych regionach geograficznych i produkujemy różnorodny asortyment opakowań blaszanych.

Posiadamy siedziby w dwóch lokalizacjach w Polsce: w Pruszczu Gdańskim oraz Goleniowie, a w naszych strukturach zatrudnionych ponad 400 osób. Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy. Razem tworzymy dynamiczną organizację opartą o ponad 200 letnim doświadczeniu na rynku. Posiadamy nowoczesne technologie i przyjazną kulturę organizacyjną. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dajemy możliwość angażowania się w innowacyjne i rozwojowe projekty. To dzięki pracy naszych pracowników budujemy sukces naszej organizacji.

W naszych fabrykach oferujemy możliwość rozwoju zawodowego dla specjalistów technicznych z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki, ślusarzy narzędziowych, drukarzy aż po funkcje biznesowe: sprzedaż, HR, finanse, logistyka, jakość. Zapewniamy przeszkolenie dla osób bezpośrednio po szkole zawodowej lub technikum.

CO EVIOSYS MOŻE CI ZAOFEROWAĆ?
  • możliwość zrobienia kariery w wielokulturowym środowisku
  • sprawiedliwe nagradzanie i awansowanie w oparciu o zasługi i wyniki
  • rozwój zawodowy i osobisty poprzez szkolenie i doświadczenie zdobyte w pracy
  • pełne zaangażowanie w bezpieczeństwo naszych pracowników

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Eviosys.Packaging Polska Sp. z o.o.

790230... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański
Zastawna 38
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer