Ogrodnik, opiekun zieleni, nasadzeń ogrodowych

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Ogrodnictwo / Florystyka,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Szukamy Panią/Pana z pasją do pracy w ogrodzie.

Wymagania: umiejętność i znajomość zasad pielęgnacji roślin, sumienność i staranność przy wykonywaniu obowiązków, pracowitość, chęć do pracy w ogrodzie na świeżym powietrzu.

Obowiązki: pielęgnacja ogrodu znajdującego się przy budynku Kliniki Stomatologiczno - Medycznej (m. in. odchwaszczanie, koszenie trawy, grabienie liści, podlewanie, nawożenie i przycinanie roślin) oraz porządkowanie okolicznego chodnika i miejsc parkingowych.

Oferujemy: możliwość dodatkowej pracy na świeżym powietrzu, nienormowany czas pracy dostosowany do potrzeb potencjalnego pracownika.

Zainteresowała Cię oferta? Śmiało napisz do nas!
Znasz dobrego kandydata na to stanowisko? Przekaż mu informację, o atrakcyjnym ogłoszeniu!

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

MED-ORAL

519049... Wyświetl numer
p...@medor... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Rumia
Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 29A
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer